Gizlilik Politikası / Privacy Policy


Dergiapp platformu olarak ziyaretçilerimizin gizliliğine ve haklarına oldukça önem gösteriyoruz.
Uygulama üzerinden bizimle etkileşimde bulunabileceğiniz her alanda, gizliliğinizi ve güvenliğinizi mümkün olan en üst düzeyde tutmak için aşağıdaki adımları uyguluyoruz.


Sayfa Paylaşımı
Mobil uygulama üzerinde bir sayfayı eposta ile facebook ile veya twitter ile paylaşabilmektesiniz. Bu sayfa paylaşımı sırasında kayıt tutulmamaktadır ve paylaşım yaptığınız eposta facebook ve twitter adresleri tamamen sizin cihazınızda anlık olarka kullanılmaktadır.

Hata Bildirimi
Mobil Uygulama üzerinde yaşayabileceğiniz sorunlar için bir adet Hata Bildirim butonu bulunmaktadır. Bu buton sayesinde hatanız ile birlikte cihazınızın bazı bilgilerini sizde görerek bize bildirmektesiniz.
Epostanız da dahil olmak üzere cihaz yazılım bilgileriniz sadece sizin probleminizi çözmeye yönelik olarak kullanılmakta işlem sonunda tamamen silinmektedir ve eposta adresiniz başka bir amaçla kullanılmamaktadır.

Sosyal Bağlantılar ve Web Sitesi
Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest ve Web Sitesi gibi sosyal platformlara bağlantı verilmektedir. Bu bağlantılar sadece uygulama sahibinin sosyal platformlarına hızlı bağlantı amacıyla kullanılmaktadır ve normal bir web sitesi gibi açılmaktadır.

Gizlilik Politikası önceden haber verilmeksizin güncellenebilir ve değiştirilebilir.
Soru ve önerileriniz için destek@dergiapp.comDergiapp Digital Publishing Solutions
© 2003 - 2017 Ansolon Media LLC. All rights reserved.
Android and the Google Play are registered trademarks of Google Inc.(Alphabet)

DergiApp designed in Ankara and Indore.